کتاب و نقشه نمایشگاه

ورود به عرصه های کسب و کار در دنیای امروز، ابزار و لوازم و شرایط خاص خود را طلب می کند. چنانچه پیش زمینه های ورود به عصر حاضر را فراهم نکنیم، از قافله جهانی باز مانده و در تعاملات اقتصادی مجبور به پذیرش شکست و زیان میشویم. استفاده کارآمد از فرصتهای تبلیغاتی و بهره گیری مطلوب از فضای موجود در برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای تخصصی، یکی از مهمترین ابزارهای موثر در موفقیت برگزارکننده و همچنین مشارکت کنندگان در تحقق اهداف اقتصادی و تجاری ایشان است.

تحقیقات و بررسی های دقیق در وضعیت بازار داخلی، عدم وجود اطلاعات منسجم در زمینه شرکتهای فعال در حوزه های مختلف را محرز نموده و نبود مشخصات کامل ارایه دهندگان خدمات ومحصولات در یک مجموعه متمرکز کاملا مشهود می باشد. لذا تبلیغات و اطلاع رسانی هدفمند با رویکرد کارآمدی و تاثیرگذاری بیشتر و کاهش هزینه های غیر مرتبط، میتواند در کسب موفقیت بیشتر در بازاریابی و بهره مندی از مزیت های تبلیغاتی هر رویداد تخصصی، بسیار مفید باشد.

ما میتوانیم در ارائه ی بسیاری از خدمات نمایشگاهی نظیر تدوین و چاپ کتاب های نمایشگاهی و همچنین تدوین نقشه های راهنما و یا دفترچه های راهنمای سمینارها و رویدادهای تخصصی شما را یاری کنیم.

 بهره برداری از ابزارهای تبلیغاتی در برگ نقره ای با نگرش و رویکردی نوین بر پایه نیاز سازمانها و شرکتها در راستای بازارشناسی، توسعه بازار، حضور و حفظ مشتریان، شناخت شرکت های حاضر در زنجیره تامین و برقراری ارتباط بین ایشان شکل گرفته است و می کوشد تا در راستای اهداف نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری موثرترین خدمات را به برگزارکنندگان، غرفه داران، مخاطبین و بازدیدکنندگان ارائه دهد.

مشخصات و مزایا

کتاب و نقشه راهنمای یک رویداد تخصصی، از جمله موثرترین ابزاری است که تعامل مستمرفعالان صنعتی و صاحبان دانش با مخاطبین و افرادی که دارای دانش مرتبط هستند را امکان پذیر مینماید.

مطلوبيت بازاریابی و تبلیغات در رویدادهای نمایشگاهی يعني اينكه ما به همراهی ستاد برگزاری بتوانیم نام و کیفیت محصولات و خدمات مشارکت کنندگان و غرفه داران را در ذهن و قلب بازدیدکنندگان جای دهیم و مشتریان براي رفع نيازشان بتوانند با آن مجموعه به راحتي ارتباط برقرار كنند. اين مطلوبيت قطعا در استفاده و بهره مندی از فرصت های تبلیغاتی در يك محدوده ی زمانی و مکانی خاص قابل مشاهده و قابل لمس مي باشد.

پیشنهادات برگ نقره ای رنج وسیعی از فرصتهای تبلیغاتی را به جهت ارتقای برند مشتریان شما در اختیارتان قرار خواهد داد، فرصتهای مذکور میتوانند بصورت ویژه و استثنایی بعنوان ابزاری برای افزایش جلوه ی حضور غرفه داران در رویدادهای مورد توجه شما و همچنین افزایش  ترافیک بازدیدکنندگان از غرفه ایشان مورد بهره برداری قرار بگیرند.

مشخصات و اطلاعات پایه ی شرکت کنندگان در نمایشگاه براساس فرم های تکمیل شده توسط ایشان در کتاب ویژه نمایشگاه درج می گردد. این امر در خصوص تمامی شرکت کنندگان عمومیت داشته و در پایان نمایشگاه مجموعه ای پربار از واحدهای مشارکت کننده در نمایشگاه گردآوری می شود که به سازمان ها، انجمن ها، مراکز مرتبط و سفارتخانه های خارجی در تهران ارسال می گردد، ضمن آنکه در هر دوره نمایشگاه تعدادی زیادی از کتاب ها نیز توسط ستاد برگزاری به متقاضیان و بازدیدکنندگان کتاب فروخته می شود. همچنین شرکت کنندگان در نمایشگاه درصورت تمایل به درج آگهی در کتاب ویژه نمایشگاه نیز می توانند ضمن تماس با ستاد برگزاری، نسبت به سفارش آگهی خود براساس تعرفه هایی که ستاد در اختیار ایشان قرار می دهد اقدام نمایند.

ویژگی ها

برگ نقره ای با بهره برداری از کادری ماهر و چابک در فرآیندهای بازاریابی و طراحی و همچنین بدلیل همراهی و استفاده از مرقوبترین خدمات چاپ و صحافی نزد معروفترین پیمانکاران برون سازمانی، قادر است با کیفیت ترین خدمات تدوین و چاپ کتابهای نمایشگاهی را با مناسبترین هزینه در اختیار ستادهای برگزاری قرار دهد.

برگ نقره ای در طول دوره ی کاری خود افتخار همراهی با بسیاری از ستادهای نمایشگاه ها و رویدادهای تخصصی را دارد. از این بین میتوان به همراهی و همکاری در سمینارها، رویدادها و نمایشگاه های زیر اشاره کرد:

تدوین و چاپ کتاب و نقشه ی راهنمای ادوار نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران هلث

تدوین و چاپ کتاب و نقشه ی راهنمای نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد

تدوین و چاپ کتاب و دفترچه ی راهنمای کنگره تروما

تدوین و چاپ کتاب و نقشه ی راهنمای نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی تبریز مد

 تدوین و چاپ کتاب و نقشه ی راهنمای نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

تدوین و چاپ کتاب و نقشه ی راهنمای نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شیراز هلث

تدوین دفترچه راهنمای کنگره ملی مشترک قلب و عروق ایران

و ....

داشتن همراهان جدید و خوب به عنوان فعالیتی که ما هر روز در برگ نقره ای به دنبال جذب و تحقق آن هستیم، آرزوی هر فروشنده و یا ارائه کننده خدمات است. ما درواقع با ارائه خدمات یا کالاهای خود، شما را در ارائه ی هرچه مطلوبتر محصولات و خدمات همراهی خواهیم کرد. سرویس های کاری و خدمات بازاریابی بسیار خوب ما کیفیت فعالیت ها، کاهش هزینه ها و سودآوری شما را تضمین میکند.

به اتفاق هم فضاهای خالی و کم مصرف کاری شما را به فضای پر بازده تبدیل خواهیم کرد و شما را معرفی و معروف میکنیم.

 

با همکاران ما جلسه ای داشته باشید و جزییات محصولات را با هم بررسی کنید، نتیجه جلسه و شروع فعالیت جدید و متفاوت شما با ما.