شروع یک همکاری ساده است ...

خلاقیت، کاربری آسان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا !

شرکت برگ نقره ای در بیش از یک دهه سابقه ی خود هر ساله در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف به عنوان پشتیبان فنی برگزارکنندگان و ستاد های اجرایی فعالیت داشته است، از اینرو با ارتباط مستقیم با نمایشگاه ها، بسیاری از مسائل و مشکلات مرتبط با مدیریت غرفه ها و همچنین بازدیدکنندگان را شناسایی کرده و با ارائه ی راه کارهای اجرایی مبتنی بر دانش و فن آوری روز درصدد بهبود این امور اقدام نموده است.

این شرکت با فعالیت مستمر و به کارگیری نیروهای متخصص جوان و با تجربه توانسته جایگاه مناسبی برای خود در مقایسه با سایر رقبا کسب کند.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که  شما را در استفاده از مزیت های موجود در تکنولوژی های جدید کسب و مدیریت روان اطلاعات همراهی نماییم و این اطمینان را به فعالان اقتصادی میدهیم که سیستمهای تبلیغاتی مبتنی بر فن آوری های نوین، با ایجاد انسجام و ساختاریافتگی مناسب اطلاعات، به خوبی پاسخگوی حصول نتایج قابل قبول در توسعه ی فروش کالا و خدمات ایشان خواهد بود.

حس خوب یک برند ، هنگام اولین رویارویی با آن انتقال می­یابد. وقتی که هدف یک برند فروش کالا و خدمات است، برنامه ریزی جهت حصول بهترین و کارآمدترین موفقیت ها در فرآیند بازاریابی، نقش و همراهی ما را در کنار شما پررنگتر خواهد کرد.

تجربه به ما ثابت کرده است گاهی وقتها صرفا با تغییر خلاقانه یک جمله کوچک و یا اصلاح مختصر در یک فرآیند بازاریابی، نتایج باورنکردنی و متفاوتی درکسب و کار حاصل می شود.

برگ نقره ای با بهره گیری از روش های نوین تبلیغات به سرعت از هزاران شرکتی که هنوز به سیستم های تبلیغاتی قدیمی دلبسته اند متمایز شده است.

از اهم اهداف شرکت برگ نقره ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود وضعیت تعاملی و تراکنشی شرکتها با مشتریان

ایجاد بسترهای مناسب تبلیغاتی برای معرفی خدمات و محصولات

تسهیل مدیریت محتوی و بانک های اطلاعاتی مرتبط با شرکتها

طراحی سامانه های فراگیر جهت مدیریت روان داده ها، فرآوری و اشاعه اطلاعات

ایجاد بسترهای مناسب تبلیغاتی برای معرفی خدمات و محصولات

تسهیل مدیریت محتوی و بانک های اطلاعاتی مرتبط با شرکتها

طراحی سامانه های فراگیر جهت مدیریت روان داده ها، فرآوری و اشاعه اطلاعات